Blog dla tych, którzy kochają książki

„Zorza” – już jest!

„Zorza” – już jest!

…no, prawie! 😉12 lutego będzie premiera, ale już można ją zamówić! Moja pierwsza powieść 🤩❤️💪Jestem super podekscytowana, jeśli lubicie sensację i kryminały to polecam 😉 i mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Pod spodem krótki opis:

Styczeń 1939 roku. Zorza, agentka polskiego wywiadu, legendarnej „Dwójki”, dostaje zadanie przetransportowania wraz z partnerem ściśle tajnej, śmiercionośnej broni chemicznej o kryptonimie S-10 w bezpieczne miejsce. Akcja przybiera niespodziewany obrót, a Zorza i walizka z bronią giną bez śladu. Wszystko wskazuje na to, że wykradła broń dla Sowietów. 

Styczeń 2017 roku. Historyk, Piotr Wilczyński, zbiera materiały do książki na temat „Dwójki”. Trafia na ślady świadczące o tym, że największa zdrada w historii polskiego wywiadu nie była tym, czym sądzono.   

Co tak naprawdę wydarzyło się w styczniu 1939 roku? Co stało się z S-10? Czy Wilczyńskiemu uda się odpowiedzieć na te pytania? Czy uda mu się odnaleźć zaginioną broń? Czy może ubiegnie go w tym Patria – radykalna organizacja marząca o zamachu, który wstrząsnąłby polskim społeczeństwem?  

Możecie ją zamówić na przykład w Empiku: link

Mam nadzieję, że będzie Wam się dobrze czytać. Dajcie znać, co sądzicie!


4 komentarze na “„Zorza” – już jest!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *